Souvislosti

Drahé Družky, milí Druhové….

Bylo to nevyhnutelné a je to tu!

  ..ale hezky popořadě…   Na přelomu milénia v době, kdy první místa v žebříčcích nejprodávanějších alb okupovaly skvosty, jako Ilona Csáková, Iveta Bartošová, “Zlatá” Helena, Daniel Landa, jenž získal za slibně nazvanou placku “Konec” platinovou desku, což ho nejspíš (bohužel) ponouklo neskončit a natočit několik dalších projevů nepříčetnosti , nebo třeba Michal, kterej se sice snažil tvářit, že je malátnej jako Hank Chinaski, ale zároveň nepokrytě útočil na 1.signální konzumentů středního proudu, čímž -dle zákonitostí vesmíru- musela započít rotace Charlese Bukowského v hrobě a vzhledem k tvorbě Michalovo bandu v následujících dvou dekádách nutně vést k masivní akceleraci otáček ostatky nebohého básníka ,je vlastně anomálií kosmických rozměrů, že se kolem jeho hrobu v Green Hills ještě nevytvořila gravitační singularita….

(…promiňte to jsem se nechal drobátko unést..:)

….tak v té samé době, se parta kamarádů z Velkých Němčic, zoufalá z toho ,co naše rádia vydávají za vrchol hudební produkce a s nadšením dospívající mládeži vlastním, rozhodla pozvednout prapor Revoluce!, která měla v letech budoucích zčeřit monotónní rybníček kabátích zábav jihomoravského venkova a ukázat, že naše hudební scéna dokáže nabídnout víc než “best of” Petra Kotvalda…. Byl to však zároveň čas, kdy definitivně utichla polistopadová euforie, a snad následkem ztráty paměti většinového voliče začaly preference KSČ(m) prudce atakovat 20-ti procentní hranici. Nejspíš i proto (jistě to nemůžeme vědět… kdo z Vás si pamatuje své myšlenkové pochody 20 let nazpět? :).. došlo k rozhodnutí parafrázovat počátek nástupu té zločinecké svoloče k moci a našeho právě vzniknuvšího vysoce kulturního svátku využít, i jako připomínku zvěrstev jichž se soudruzi v minulosti dopustili,… no, a nebo nám to prostě jen přišlo k popukání….VŘRR haha…. což by asi odpovídalo smyslu pro humor skupince náctiletých plantážníků, kterými jsme bezesporu byli :)…  

Tak Revoluce! započala svoji cestu jedinečnosti a po celou následující dekádu hrdě představovala dělníky formující se klubové scény….. Dnes, deset let poté, co byl tento svátek kvalitní zábavy uložen k hibernaci, opět nazrál čas na rozpoutání ledových okovů a znovunabyté energie využít, jak se sluší a paří……   Zkrátka Druzi dobří, 27.10.2019 budete mít zase možnost pozvednout s námi kýžený prapor …..či pohár zlatavého moku…. a společně si užít, tolik let odkládanou oslavu velkoleposti!   Viva la revolution!!!

Lenny, t. č. v Malajsii